Fifa 08 Euroleague

"Fotbalul este simplu. Dar este greu sa joci simplu. "
pe cand next sezon,,,k am ramas impresionat de primul sezon al meu aiki,,,am reusit sa jok toate mekiurile,,, Ang10

-Condu`ti echipa spre faima si glorie
-Participa la competitiile noastre
FIFA 08



pe cand next sezon,,,k am ramas impresionat de primul sezon al meu aiki,,,am reusit sa jok toate mekiurile,,, 2170912



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Fifa 08 Euroleague

"Fotbalul este simplu. Dar este greu sa joci simplu. "
pe cand next sezon,,,k am ramas impresionat de primul sezon al meu aiki,,,am reusit sa jok toate mekiurile,,, Ang10

-Condu`ti echipa spre faima si glorie
-Participa la competitiile noastre
FIFA 08



pe cand next sezon,,,k am ramas impresionat de primul sezon al meu aiki,,,am reusit sa jok toate mekiurile,,, 2170912

Fifa 08 Euroleague

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Start inscrieri sez. 58!!!

2 participanți

    pe cand next sezon,,,k am ramas impresionat de primul sezon al meu aiki,,,am reusit sa jok toate mekiurile,,,

    paly-san
    paly-san
    MEMBRU
    MEMBRU


    Mesaje : 79
    Dată înscriere : 23/09/2010
    Localitate : tg-jiu

    pe cand next sezon,,,k am ramas impresionat de primul sezon al meu aiki,,,am reusit sa jok toate mekiurile,,, Empty pe cand next sezon,,,k am ramas impresionat de primul sezon al meu aiki,,,am reusit sa jok toate mekiurile,,,

    Mesaj Scris de paly-san Joi 07 Oct 2010, 10:42

    ..
    NiTzZu
    NiTzZu
    ADMINISTRATOR
    ADMINISTRATOR


    Mesaje : 3521
    Data naşterii : 30/06/1987
    Dată înscriere : 26/12/2009
    Vârsta : 36
    Localitate : Călăraşi

    pe cand next sezon,,,k am ramas impresionat de primul sezon al meu aiki,,,am reusit sa jok toate mekiurile,,, Empty Re: pe cand next sezon,,,k am ramas impresionat de primul sezon al meu aiki,,,am reusit sa jok toate mekiurile,,,

    Mesaj Scris de NiTzZu Joi 07 Oct 2010, 11:03

    imediat be terminam sez 16 il incepem pe 17.o sa dam mass'uri
    paly-san
    paly-san
    MEMBRU
    MEMBRU


    Mesaje : 79
    Dată înscriere : 23/09/2010
    Localitate : tg-jiu

    pe cand next sezon,,,k am ramas impresionat de primul sezon al meu aiki,,,am reusit sa jok toate mekiurile,,, Empty Re: pe cand next sezon,,,k am ramas impresionat de primul sezon al meu aiki,,,am reusit sa jok toate mekiurile,,,

    Mesaj Scris de paly-san Vin 08 Oct 2010, 03:53

    NiTzZu a scris:
    imediat be terminam sez 16 il incepem pe 17.o sa dam mass'uri
    ms pt raspuns,,,,sper sa prind o ekipa,,,se tine cont de puncatj sau kare e mai rapid...??

    Continut sponsorizat


    pe cand next sezon,,,k am ramas impresionat de primul sezon al meu aiki,,,am reusit sa jok toate mekiurile,,, Empty Re: pe cand next sezon,,,k am ramas impresionat de primul sezon al meu aiki,,,am reusit sa jok toate mekiurile,,,

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi 02 Mai 2024, 11:27